news

Novinky

13. září 2019

Hledáme nového lékaře do týmu!

Máte zájem o stomatologii malých zvířat a chcete se realizovat na referenčním pracovišti s velkým obratem zajímavých případů?
Chcete pracovat na plně vybaveném stomatologickém sále s nejmodernější zubní jednotkou, intraorálním RTG pracovištěm, videoendoskopií a kompletním instrumentáriem na veškeré stomatologické zákroky? Máte zájem o medicínu drobných savců?
Nabízíme možnost odborného růstu a prvních několik měsíců intenzivní zaškolení pod supervizí zkušené veterinární stomatoložky. Zajímavé platové podmínky a defacto neomezené možnosti kontinuálního vzdělávání.
Očekáváme komunikativní a kolegiální vystupování a empatické jednání s klienty. Znalost AJ vítána. Pozice možná i pro absolventy (pouze VFU)
Pokud zní Vaše odpovědi na otázky „ano“ tak neváhejte a posílejte Vaše CV na terynec@seznam.cz.

15. srpna 2019

CHIRURGICKÝ INTERNSHIP

Nabídka spolupráce pro studenty Veterinární univerzity

24. července 2019

Prázdninová soutěž v apce

Pošlete nám fotku vašeho mazlíčka z prázdnin a získejte poukaz v hodnotě 1000,-
Soutěžit můžete do soboty 31.8.2019 v naší aplikace.

10. června 2019

HLEDÁME VŠEOBECNOU SESTŘIČKU

Do svého týmu bychom rádi přijali zodpovědnou, pracovitou kolegyni či kolegu na plný úvazek na pozici všeobecná veterinární sestra. Pracovní doba ranní/odpolední služby. Naučíte se spoustu nového z oboru veterinární medicíny: práce v ambulanci „pravá ruka našich lékařů“ pomoc v péči o hospitalizované pacienty naučíte se obsluhovat přístroje nejen v laboratoři budete pečovat o náš sál, pokud bude třeba monitorovat naše pacienty v anestezii…

2. dubna 2019

Ztížené parkování v okolí naší kliniky

Upozorňujeme klienty, po dobu měsíce dubna bude omezeno parkování v ulici Čistovická z důvodu opravy městského chodníku na straně naší kliniky. Doufáme, že před klinikou bude cesta brzy průchodnější. K parkování lze využít ulici Na Bělohorské pláni v obou směrech. Děkujeme za pochopení a buďte opatrní.

25. března 2019

VÍTEJTE NA NAŠEM NOVÉM WEBU

Právě startujeme a těšíme se na vaše případné postřehy a připomínky, které můžete zasílat na e-mail: Terynec@seznam.cz

22. února 2019

Nová soutěž v naší aplikaci

Stačí zodpovědět tři otázky ze světa zvířat 🙂 Soutěž běží do konce měsíce dubna.

3. ledna 2019

Hledáme novou SÁLOVKU :-)

Na náš moderní ortopedický sál přijmeme sálovou sestřičku na plný úvazek (nástup možný ihned).

22. listopadu 2018

Hledáme všeobecnou sestřičku

Do svého týmu bychom rádi přijali zodpovědnou, pracovitou kolegyni či kolegu na plný úvazek na pozici všeobecná veterinární sestra. Pracovní doba ranní/odpolední služby. Těšíme se na vaše životopisy, které zasílejte na e-mail: terynec@seznam.cz (Ing.Tereza Lacinová)