news

Novinky

10. června 2019

HLEDÁME VŠEOBECNOU SESTŘIČKU

Do svého týmu bychom rádi přijali zodpovědnou, pracovitou kolegyni či kolegu na plný úvazek na pozici všeobecná veterinární sestra. Pracovní doba ranní/odpolední služby. Naučíte se spoustu nového z oboru veterinární medicíny: práce v ambulanci „pravá ruka našich lékařů“ pomoc v péči o hospitalizované pacienty naučíte se obsluhovat přístroje nejen v laboratoři budete pečovat o náš sál, pokud bude třeba monitorovat naše pacienty v anestezii…

2. dubna 2019

Ztížené parkování v okolí naší kliniky

Upozorňujeme klienty, po dobu měsíce dubna bude omezeno parkování v ulici Čistovická z důvodu opravy městského chodníku na straně naší kliniky. Doufáme, že před klinikou bude cesta brzy průchodnější. K parkování lze využít ulici Na Bělohorské pláni v obou směrech. Děkujeme za pochopení a buďte opatrní.

25. března 2019

VÍTEJTE NA NAŠEM NOVÉM WEBU

Právě startujeme a těšíme se na vaše případné postřehy a připomínky, které můžete zasílat na e-mail: Terynec@seznam.cz

22. února 2019

Nová soutěž v naší aplikaci

Stačí zodpovědět tři otázky ze světa zvířat 🙂 Soutěž běží do konce měsíce dubna.

3. ledna 2019

Hledáme novou SÁLOVKU :-)

Na náš moderní ortopedický sál přijmeme sálovou sestřičku na plný úvazek (nástup možný ihned).

22. listopadu 2018

Hledáme všeobecnou sestřičku

Do svého týmu bychom rádi přijali zodpovědnou, pracovitou kolegyni či kolegu na plný úvazek na pozici všeobecná veterinární sestra. Pracovní doba ranní/odpolední služby. Těšíme se na vaše životopisy, které zasílejte na e-mail: terynec@seznam.cz (Ing.Tereza Lacinová)

6. listopadu 2018

Moje Animal clinic

Nová sekce v naší aplikaci. Registrujte se a vyhrajte stomatologický balíček pro svého mazlíčka zdarma!

12. října 2018

WSAVA 2018

Účast Dr.Hnízda na letošním WSAVA kongresu, který se letos konal v Singapuru sledujte společně s obrázky z expedice na Borneo na našem facebooku 🙂

19. srpna 2018

Nabídka práce – hospitalizační sestra

Do svého týmu bychom rádi přijali zodpovědnou, pracovitou kolegyni či kolegu na plný úvazek na pozici hospitalizační sestra. Pracovní doba 10-18:30 (možné také ranní/odpolední služby). Těšíme se na vaše životopisy, které zasílejte na e-mail: terynec@seznam.cz (Ing.Tereza Lacinová)