news

Reference

Zde naleznete názory na AnimalClinic z pohledu našich referujících kolegů.


S Animal Clinic úzce spolupracujeme již několik let a vždy jsme byli velmi spokojeni s přístupem lékařů i s odborností provedených vyšetření a zákroků. Zejména oceňujeme možnost provedení CT a artroskopie u ortopedických pacientů, kde si nevystačíme pouze s rentgeny.

Veterinární klinika Zodiacus, Plzeň
www.veterina-plzen.czPro naše ortopedické (artroskopie, TTA, PAUL aj.), neurochirurgické i speciální interní pacienty (onkologie), ba i drobné savce je pro nás první volbou Animal Clinic Praha. Přesvědčili jsme se o kvalitě této kliniky nesčetněkrát. Možná jsme měli zrovna jen štěstí (u té cca stovky referovaných případů), nebo jsou opravdu tak dobří… Současně je pro mě důležitá i zpětná vazba. Děkuji za naši úzkou spolupráci a plně doporučuji ostatním kolegům, kterým (jako nám) jde primárně o kvalitu péče, …nikoliv o to, aby se to „nějak“ udělalo!

Veterinární klinika CityVet, Děčín
www.cityvet.cz


Veterinární kliniku Animal Clinic využíváme jako referenční pracoviště řadu let. Oceňujeme vyspělé technické zázemí, ale především špičkovou úroveň lékařů, kteří jsou schopní řešit i velmi komplikované případy. Důležitá je pro nás poskytovaná lékařská zpráva s instrukcemi o následné péči, která často bývá i zdrojem zajímavých informací o nových diagnostických a léčebných trendech. S povděkem kvitujeme také ochotu a rychlost při poskytování konzultací. Naši klienti si váží toho, že v situaci, kdy byl případ nad naše možnosti, jsme je odeslali na specializované pracoviště k těm nejpovolanějším.

Veterinární klinika BONAVET, Mladá Boleslav
www.bonavet.cz


S referenčným pracoviskom Animalclinic Praha spolupracujeme od roku 2009 najmä v oblasti chirurgie, ortopédie a taktiež diagnostiky ochorení psov a mačiek.

Vysoká odbornosť, profesionálny prístup a skvelá komunikácia sú spolu veľmi silými argumentami pre takúto spoluprácu. Odoslať klienta na diagnsotický alebo terapeutický zákrok je aj napriek relatívne väčšej vzdialenosti bezproblémové a bez výnimky všetkými referovanými majiteľmi hodnotené ako excelentné. Súčasťou ošetrenia každého pacienta je podrobná lekárska správa vrátane diagnostických zobrazení na digi nosičoch.

Vysoko oceňujem možnosť osobnej konzultácie zdravotného stavu pacienta pred aj po zákrokom či diagnostikou.Spolupráca s Animalclinic je pre nás aj z týchto dôvodov dôležitá a jej pokračovanie prispieva k zvyšovaniu aj našej odbornej úrovne a servisu, ktorý poskytujeme našim klientom.

MVDr. Pavol Valašek, VetPoint s.r.o.