FAQ’s COVID 19 – Co budeme schopni řešit v příštích týdnech a co musí počkat?

26. března 2020

Prosíme klienty o pochopení, že odkladné zákroky nyní neobjednáváme a to zvláště z důvodu omezené kapacity sálu a personálního obsazení.

Tyto zákroky jsou například: kastrace, plastické operace (bradavičky, nezhoubné nádory) či profylaktická ošetření chrupu. Také odkládáme (předběžně na květen) neakutní CT a RTG kontroly. Pacienti, kteří mají dorazit na kontrolu po ortopedickém zákroku, prosím pošlete video chůze psa (mailem nebo přes WhatsApp na tel.: 606 590 018) a podle stavu se domluvíme, zda je kontrola nyní nutná. Všechny pacienty, kteří jsou plánováni na ortopedické zákroky budeme dnes (26.3.) kontaktovat telefonicky ohledně potvrzení operace a postupu v den zákroku. Z pochopitelných důvodů neprovádíme v současnosti profylaktická vyšetření (vstupní prohlídky, vakcinace, geriatrická preventivní vyšetření atd). Z důvodů naší omezené kapacity bude počet ortopedických vyšetření spojených s RTG v sedaci omezen na 3 pacienty/den. Přesné instrukce podá recepční při domluvě termínu. CT vyšetření budeme provádět maximálně dvě denně. Prosíme o pochopení, že nebude možné vyřídit všechny tato vyšetření v prvních třech týdnech po znovuzahájení provozu. Pacienti, kteří potřebují kardiologické vyšetření nebo kardiologickou kontrolu, prosím kontaktujte recepci, pravděpodobně bude v příštích dnech zřízen kardiologický konzultační den a to na každou neděli. V současné době také řešíme, jak by bylo možné znovuzavedení fyzioterapií. Budeme průběžně zveřejňovat.
Provádíme nadále bez omezení ortopedické, neurologické a onkologické operace a komplexní diagnostiky (CT, endoskopie atd). Prosím kontaktujte recepci mezi 10 a 18h.
Léky a diety můžete od 30.3. vyzvednout na recepci od 10 do 18h, prosím nahlaste se telefonicky a ověřte si, že je zboží skladem. I zde platí výhradně platby kartou.