Hledáme veterinárního LÉKAŘE/LÉKAŘKU!

29. listopadu 2020

Obory k obsazení: zobrazovací metody (RTG/CT/USG/endoskopie), oftalmologie, gastroenterologie, urologie, všeobecná interní medicína s možností pozdější specializace, dále onkologie/onkochirurgie.

Úvodem:
Nastoupil/-a jste do praxe s velkým očekáváním, které vaše dosavadní zaměstnaní nenaplnilo? Chcete dělat kvalitnější medicínu malých zvířat podle odborných standardů? Zajímá vás medicína založená na důkazech a máte dost kompromisů v péči o své pacienty z důvodů nedostatečného technického zázemí? Nechcete už trávit svůj odborný život v první linii, ale zajímá vás odborný růst na celostátně (i mezinárodně) známém referenčním pracovišti? Chcete opravdu na sobě pracovat a dosáhnout vyššího cíle, než se smířit s tím, co vás naučila vysoká škola? Nechcete dál přebírat zlozvyky a zastaralé postupy v prvoliniové praxi? Chcete se dostat do kontaktu s mezinárodně uznávanými odborníky ve svém oboru? Účastnit se kongresů a seminářů v budoucnosti nejen jako posluchač/-ka, ale také jako aktivní přednášející? Máte chuť a talent pro odbornou publikační činnost, který nemáte nyní jak využít?
A hlavně: hledáte práci, která vás opravdu bude naplňovat na více než dva nebo tři roky po absolutoriu? Umíte být loajální a kolegiální? Umíte jednat s klienty a máte talent na manipulaci se zvířaty?
Tak počítejte s tím, že bez práce nejsou koláče, že nemůžete očekávat nástupní plat, který je srovnatelný s platem primáře v humánní nemocnici, že je cesta za odborným úspěchem náročná a je jen na vůli a schopnosti jednotlivce, zda ji zvládne či nikoliv.
Nabízíme:
  • Pozici pro veterinárního lékaře/-lékařku (absolventa VFU).
  • Platové ohodnocení dle zkušeností v oboru a individuálních schopností s perspektivou vysoce nadprůměrného výdělku.
  • Obory k obsazení: zobrazovací metody (RTG/CT/USG/endoskopie), oftalmologie, gastroenterologie, urologie, všeobecná interní medicína s možností pozdější specializace, dále onkologie/onkochirurgie.
  • Schopnost samostatného řešení běžné prevence a kurativy malých zvířat je předpokladem.
  • Pozice je určena pro nadprůměrné absolventy nebo kolegy s praxí.

Všeobecné informace o pozici:

  • Pracovní smlouva uzavřená na 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou.
  • Práce ve směnném provozu bez nočních služeb (ranní/odpolední)

Pokud vás inzerát zaujal a máte zájem o více informací. Pošlete váš životopis na e-mail: terynec@seznam.cz (Ing.Tereza Lacinová).

Těšíme se na nové kolegy!