Info ohledně cestování k nám a FORMULÁŘE ke stažení

27. února 2021

Vážení klienti,
v návaznosti na současná vládní nařízení samozřejmě řešíme, jaké potíže mohou nastat pro naše klienty při příjezdu na kliniku. 

1. Podle vyhlášky ministerstva vnitra je povolen přesun se zvířetem pro poskytnutí nezbytné veterinární péče. Klienti, kteří žijí v oblasti Prahy, tak pravděpodobně nebudou mít potíže při případné policejní kontrole.
2. Mnoho našich pacientů je ovšem z poměrně vzdálených regionů, třeba až z Moravy. Jedná se většinou o pacienty, kteří k nám jedou na chirurgický zákrok nebo specializované vyšetření. Tyto klienty žádáme, aby si sebou vzali vytištěnou verzi souhlasu se zákrokem, kde jsou uvedena všechna data vztahující se na daný den ošetření. Tyto souhlasy již od roku 2020 zasíláme klientům několik dní před zákrokem.
3. Na našem webu a FB je umístěn navíc odkaz na stránky ministerstva vnitra, kde je ke stažení formulář a čestné prohlášení pro případ, že nebude náš dokument dostačující.
4. Návrat z kliniky by neměl být problém, vracíte se domů s platebním dokladem s daným datem.
Z důvodů omezení pohybu občanů na území ČR, které chceme současně maximálně respektovat, budeme velkou část pooperačních kontrol delegovat na veterinární kolegy v místě bydliště klienta.
Velkou část konzultací již nyní opět provádíme na základě emailové komunikace.
Děkujeme všem za součinnost.
Váš tým Animal Clinic