Důležité!! UZAVŘENÍ KLINIKY od 17.3.2020 do odvolání

15. března 2020

Vážení klienti,

v souvislosti s probíhající pandemií SARS-COV-2019 jsme nuceni přistoupit k radikálním krokům i na naší klinice. V tuto chvíli se nachází Dr.Hnízdo po předčasném návratu ze zahraničí v domácí karanténě, proto bude klinika s platností od 17.3.2020 předběžně do 1.4.2020 UZAVŘENA!

Nemůžeme v současnosti zajistit bezpečný a bezkontaktní provoz a to, jak z pohledu zákazníků, tak z hlediska personálu kliniky.
V tomto období můžete denně od 10:00 do 18:00 hodin zastihnout Dr. Hnízda telefonicky na 775 322 829 nebo e-mailem na info@animalclinic.cz.
Prosíme sledujte průběžně naše webové stránky, Facebook a Instagram pro aktuální informace k případnému zahájení provozu. Obracejte se na na nás telefonicky pouze při akutních případech.

Pokyny pro naše pacienty během probíhající celostátní karantény:

1. Venčete psy pouze po dobu nezbytně nutnou a pouze na vodítku, vyhýbejte se kontaktu s jinými občany. Snížíte tím v době karantény rizika poranění psa, které by vyžadovalo lékařskou péči.
2. Dbejte na optimální krmný režim vašich mazlíčku, předejdete tak dietním chybám a zažívacím potížím.
3. Pokud Vaše zvíře potřebuje nutně medikaci můžete léky vyzvednout do vyprodání zásob během 16.3. od 8 do 20h. Prosíme předem volejte, zda je lék či dieta skladem. Pokud není vystavíme vám recept a léky vyzvednete v lékárně.
4. Pacienti, kteří mají plánované kontroly v příštích 14 dnech, prosím kontaktujte kliniku e-mailem ohledně aktuálního stavu vašeho zvířete. Budeme se snažit provádět on-line konzultace stavu pomocí video-záznamů a fotografií.
5. Plánované zákroky a diagnostiky se v daném období ruší, budeme kontaktovat klienty po ukončení karantény. Za současného krizového stavu nedoporučujeme provádění plánovaných ortopedických zákroků (například ruptura vazu v koleni, luxace čéšky, korektivní osteotomie etc). Není možno garantovat adekvátní pooperační péči – zvláště v případě komplikací.

Budeme se snažit být v těchto těžkých dnech alespoň on-line a telefonicky co nejvíce k dispozici. Přejeme Vám všem za celý tým kliniky, aby jste ve zdraví zvládli příští dny a týdny. Dávejte na sebe pozor a dodržujte státem nařízená omezení, jedině tak máme šanci tuto celosvětovou krizi překonat.

Děkujeme za Vaši přízeň a pochopení.

za tým Animal Clinic
Jan Hnízdo